loadingimg

Wczytuję dane...
 • Załóż konto
 • Użytkownicy online: 1
 • Aktualny czas:
Pasta do zębów bez fluoru z miodem Manuka MGO 400+, Propolisem BIO i olejkiem z krzewu Manuka - (100 g)
  •  
  • poprzedni produkt
  • następny produkt
  •  
39,90 zł.
Dostawa już od 4,90 zł; Kurier - 7,90 zł.
Produkt dostępny
średnia: 0.0  ocen: 0
 • Opis produktu

Pasta do zębów bez fluoru z miodem Manuka MGO 400+, Propolisem BIO 30 i olejkiem z krzewu Manuka.

Trzy unikatowe, naturalne składniki zastosowane w paście do zębów z miodem Manuka wykazują właściwości przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, antyseptyczne, przeciwgrzybicze i lekko znieczulające. Dzięki tym wyjątkowym składnikom możemy utrzymać odpowiednią higienę jamy ustnej oraz chronić i zachować dobry stan naszych dziąseł. Pasta do zębów z miodem Manuka firmy Manuka Health stosowana regularnie zapobiega chorobom zębów, pomaga w gojeniu się dziąseł oraz łagodzi stany zapalne jamy ustnej. Olejki eteryczne i zioła znajdujące się w paście nadają jej delikatny i subtelny smak oraz na długo utrzymują uczucie świeżości i czystości.

Pasta do zębów z miodem Manuka MGO zawiera w sobie trzy naturalne i wyjątkowe składniki:

 • Miód Manuka MGO 400+, który posiada właściwości przeciwbakteryjne i antyseptyczne oraz wiele innych unikatowych właściwości prozdrowotnych.
 • Nowozelandzki Propolis BIO 30, który skutecznie wspiera odpowiednią higienę i ochronę jamy ustnej, dzięki niezwykle wysokiej ilości bioflawonoidów, ustalonej w niezależnych pomiarach na poziomie minimum 30 mg/gram Propolisu BIO 30. Propolis zawarty w paście do zębów łagodzi stany zapalne i pomaga w gojeniu się dziąseł. Ponadto posiada właściwości znieczulające, antywirusowe i działa grzybobójczo. W swoim artykule pt. "Produkty pszczele w żywieniu, profilaktyce i leczeniu" Prof. dr hab. Ryszard Czarnecki z Uniwersytetu Jagiellońskiego wskazuje, że Propolis wykazuje działanie bakteriostatyczne i bakteriobójcze w stosunku do większości znanych i groźnych szczepów chorobotwórczych, takich jak gronkowiec złocisty oraz innych bardzo groźnych bakterii jak Haemophilus influenzae, Streptococcus pneumoniae (popularnie nazywana pneumokokiem), Klebsiella pneumoniae (pałeczka zapalenia płuc), Escherichia coli (pałeczka okrężnicy). W swoim artykule opisuje, że Propolis wykazuje również działanie hamujące na wirusy grypy i żółtaczki zakaźnej.
 • Olejek z krzewu Manuka, który charakteryzuje się działaniem przeciwbakteryjnym, przeciwgrzybiczym i przeciwzapalnym dzięki czemu skutecznie zapobiega chorobom dziąseł.

Składniki (INCI):
Calcium Carbonate, Aqua (Purified Water), Sorbitol (Plant-sourced Moisturiser), Glycerin, Leptospermum scoparium mel (Manuka Honey), Lauryl Glucoside (Plant-sourced Cleansing/Foaming Agent), Silica, Cellulose Gum, Magnesium Aluminium Silicate (Purified Clay - Thickener), Aroma, Titanium Dioxide (Natural Colourant), Propolis Extract, Menthol, Glycyrrhiza glabra (Natural Sweetener), Leptospermum scoparium (Manuka) Oil, Chlorophyll.

Pasta do zebów nie zawiera fluoru, triklosanu ani konserwantów. Nie była testowana na zwierzętach.

Sposób użycia:
Dla uzyskania najlepszych wyników, pastą do zębów należy szczotkować po każdym posiłku.

Przeciwwskazania:
Pasta do zębów z miodem Manuka zawiera produkty pszczele (miód Manuka i Propolis BIO 30). Osoby uczulone na produkty pochodzenia pszczelego oraz na którykolwiek ze składników preparatu powinny zachować ostrożność. W przypadku zauważenia niepokojących reakcji alergicznych należy zaprzestać stosowania pasty do zębów.

Pojemność:
100 g


Zobacz również nasze płyny do płukania i pielęgnacji jamy ustnej

Zobacz inne nasze produkty z krzewu Manuka oraz Propolisu:


Więcej o miodach Manuka MGO:
Miód Manuka, co to jest?

Miód Manuka, właściwości.
Miód Manuka, zastosowanie.
Miód Manuka, działanie.

Miód Manuka, dawkowanie.

 

Zobacz również artykuły:
Co to jest Propolis ?
Propolis, właściwości.
Propolis, zastosowanie.
Olejek Manuka na trądzik.
Krzew Manuka

Produkty, które mogą Ciebie zainteresować
Osoby, które kupiły ten produkt wybrały również ...
.
.Herbovita.
.