loadingimg

Wczytuję dane...
 • Załóż konto
 • Użytkownicy online: 0
 • Aktualny czas:
Mleczko pszczele Royal Jelly z miodem Manuka MGO 400+ i witaminami - eliksir 25ml
  •  
  • poprzedni produkt
  • następny produkt
  •  
114,00 zł.
Dostawa już od 4,90 zł; Kurier - 7,90 zł.
Produkt niedostępny
średnia: 0.0  ocen: 0
 • Opis produktu

Mleczko pszczele "Royal Jelly" z miodem Manuka MGO 400+, ekstraktem z owoców i witaminami - eliksir (bez cukru).

Eliksir to połączenie kilku bardzo zdrowych, naturalnych i bardzo pożywnych składników, które pochodzą z wyjątkowo czystych terenów na ziemi, z Nowej Zelandi. Ta wyjątkowa formuła, dzięki swoim unikatowym składnikom w naturalny sposób wspiera systemy obronne organizmu.

Eliksir składa się ze świeżego, nowozelandzkiego mleczka pszczelego "Royal Jelly", miodu Manuka MGO 400+, najlepszych ekstraktów owocowych z Czarnej Porzeczki, Jabłek i Winogron oraz witamin A,C i E. Zawarty miód Manuka charakteryzuje się wysoką zawartością methylglyoxalu (MGO) na poziomie minimum 400 mg/kg miodu, który posiada unikatowe właściwości prozdrowotne. Z kolei mleczko pszczele "Royal Jelly" zawarte w eliksirze zawiera wiele naturalnych związków chemicznych i biopierwiastków. To najlepszy pokarm w gnieździe pszczół, którym karmiona jest matka przez całe swoje życie. Mleczko pszczele "Royal Jelly" to prawdziwa skarbnica dobroczynnych i pożywnych składników, które działają wyjątkowo korzystnie na organizm człowieka. Są to białka, węglowodany, aminokwasy, fosfolipidy, sterole, enzymy, kwasy, witaminy i minerały oraz substancje czynne biologicznie. Mleczko pszczele "Royal Jelly" to naturalna bomba odżywcza! W swoim artykule pt. "Produkty pszczele w żywieniu, profilaktyce i leczeniu" Prof. dr hab. Ryszard Czarnecki z Uniwersytetu Jagiellońskiego opisuje, iż mleczko pszczele działa przeciwbakteryjnie na różne szczepy bakterii "gram+" i "gram-". Ma hamujący wpływ na rozwój drożdżaków Candida Albicans oraz patogennych pleśni Aspergillus Niger. Jak zauważa Profesor, mleczko pszczele działa przeciw drobnoustrojom takim jak wirus opryszczki Herpes Simplex, wirus grypy typu A i B, czy pełzak czerwonki Entamoeba Histolytica.

Spożywanie:
25 kropel eliksiru, dwa razy dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia. Preparat należy wstrząsnąć przed każdym użyciem.

Skład: Suplement diety
Woda, gliceryna spożywcza, koncentrat soku jabłkowego, askorbinian sodu, koncentrat soku jabłkowego, miód Manuka MGO® 400+, koncentrat soku z Czarnej Porzeczki nowozelandzkiej, kwas askorbinowy (witamina C), świeże nowozelandzkie mleczko pszczele "Royal Jelly", witamina E, ekstrakt z pestek Winogron nowozelandzkich, witamina A.

Produkt nie zawiera cukru.

Składniki aktywne:
W 25 kroplach eliksiru znajduje się:

 • 0,05 g - nowozelandzkie mleczko pszczele "Royal Jelly"
 • 0,058 g - Witamina C
 • 0,0625 g - Witamina E
 • 0,000125 g - Witamina A

Przeciwwskazania:
Eliksir z mleczkiem pszczelim "Royal Jelly" i modem Manuka MGO nie jest lekarstwem, ani jego zamiennikiem, lecz suplementem diety, który nie może być stosowany jako zamiennik zbilansowanej i zróżnicowanej diety. Zdrowy styl życia i zrównoważony sposób żywienia jest istotnym czynnikiem dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Eliksir zawiera w swoim składzie produkty pszczele (mleczko pszczele "Royal Jelly" i miód manuka MGO) więc nie powinny go spożywać osoby, które posiadają nadwrażliwość i nietolerancje na miód ze strony układu pokarmowego oraz są uczulone na miód i produkty pszczele. Produkt nie jest wskazany dla dzieci poniżej 4-ego roku życia.

Pojemność:
25 ml

Przechowywanie:
Eliksir należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Nie należy go wystawiać na bezpośrednie, długotrwałe działanie promieni słonecznych. Eliksir jest suplementem diety i powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla dzieci.


Zobacz inne produkty z Mleczkiem Pszczelim Royal Jelly:

Zobacz inne nasze produkty z Manuka:


Więcej o miodach Manuka MGO:
Miód Manuka, co to jest?

Miód Manuka, właściwości.
Miód Manuka, zastosowanie.
Miód Manuka, działanie.

Miód Manuka, dawkowanie.
Methylglyoxal

 

Zobacz również artykuły:
Krzew Manuka
Manuka Health

Produkty, które mogą Ciebie zainteresować
Osoby, które kupiły ten produkt wybrały również ...
.
.Herbovita.
.