loadingimg

Wczytuję dane...
 • Załóż konto
 • Użytkownicy online: 0
 • Aktualny czas:
Ziołowy żel z Diosminą - 50g
  •  
  • poprzedni produkt
  • następny produkt
  •  
12,53 zł.
17,90 zł.
Oszczędzasz: 5.37 zł.
Dostawa już od 4,90 zł; Kurier - 7,90 zł.
Produkt niedostępny
 • Producent: Bonifratrzy
 • Wysyłamy w terminie: 1-2 dni roboczych

średnia: 0.0  ocen: 0
 • Opis produktu

Ziołowy żel z Diosminą

Ziołowy żel z Diosminą to produkt kosmetyczny do stosowania zewnętrznego sporządzony zgodnie z wielowiekową recepturą Zakonną Braci Bonifratrów, która powstała w oparciu o 400 lat doświadczenia Zakonu Braci Bonifratrów.

Synergiczne działanie starannie dobranych składników ziołowych Produktów Bonifraterskich jest owocem wielowiekowej tradycji i doświadczenia Zakonu w zakresie stosowania ziół oraz tworzenia skutecznych i bezpiecznych receptur.

Bonifraterski, ziołowy żel z Diosminą przeznaczony jest  do pielęgnacji delikatnej i wrażliwej skóry z problemami naczynkowymi, a w szczególności do pielęgnacji zmęczonych, opuchniętych i ciężkich nóg. Zawarta w żelu Diosmina i Hesperedyna posiada cechy przeciwutleniające, wpomaga ochronę ścian naczyń krwionośnych, dzięki czemu niweluje zaczerwienienie i rozszerzenie naczynek w postaci pajączków.

Ziołowy żel z Diosminą został wzbogacony o naturalne wyciągi roślinne m.in. z kasztanowca, miłorzębu japońskiego, oczaru wirginijskiego i mentolu. Żel z Diosminą działa kojąco, odświerzająco i delikatnie chłodzi, a masaż z użyciem żelu z Diosminą relaksuje i pobudza krążenie. Ziołowy żel z Diosminą pomaga złagodzić również objawy występujące w przebiegu przewlekłej niewydolności żylnej.

Skład wg INCI:
Aqua, Propylene Glycol, Castanea Sativa Seed Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Hamamelis Virginiana Extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Diosmin, Hesperidin, Panthenol, Menthol, Carbomer, Triethanolamine.

Sposób użycia:

Niewielką ilość żelu ziołowego z Diosminą należy wcierać 1 raz na dobę na zmęczone i ociężałe nogi.

Zawartość netto:
50g

Wyprodukowano:
Konwent Bonifratrów, ul. Sapieżyńska 3, 00-215 Warszawa


Zakon Bonifratrów, czyli Zakon Szpitalny Świętego Jana Bożego, zgodnie ze swoim charyzmatem, posługuje chorym i ubogim prowadząc szpitale, domy opieki, apteki, poradnie ziołolecznictwa, jadłodajnie i ośrodki pomocy środowiskowej.

Bonifratrzy działają w Polsce od 1609 r. Przez stulecia Bracia rozwijali ziołolecznictwo, tworząc nowe, skuteczne receptury. Owocem tej wielowiekowej tradycji jest linia Produktów Bonifraterskich. Kupując Produkty Bonifraterskie wspierasz działalność charytatywno-opiekuńczą Zakonu Bonifratrów.


Zobacz również inne produkty z kategorii:
Produkty Zakonne Braci Bonifratrów

Produkty, które mogą Ciebie zainteresować
.
.Herbovita.
.