loadingimg

Wczytuję dane...
 • Załóż konto
 • Użytkownicy online: 0
 • Aktualny czas:
Witamina B3 (Niacyna) - 60 kapsułek
  •  
  • poprzedni produkt
  • następny produkt
  •  
22,33 zł.
31,90 zł.
Oszczędzasz: 9.57 zł.
Dostawa już od 4,90 zł; Kurier - 7,90 zł.
Produkt niedostępny
 • Producent: Formeds
 • Wysyłamy w terminie: 1-2 dni roboczych

średnia: 0.0  ocen: 0
 • Opis produktu

Witamina B3 (Niacyna) - w kapsułkach roślinnych

Produkt zawiera 500 mg Niacyny (witaminy B3) w 1 kapsułce bez żadnych dodatków. Niacyna (witamina B3) pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz zmniejszeniu uczucia zmęczenia i znużenia. Niacyna wspomaga także prawidłową pracę układu nerwowego oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

Witamina B3 w kapsułkach jest odpowiednia dla wegetarian i wegan ponieważ została umieszczona w naturalnej roślinnej kapsułce z pullulanu, a podczas produkcji nie zastosowano surowców pochodzenia zwierzęcego.

Skład: Suplement diety

Niacyna (amid kwasu nikotynowego, kwas nikotynowy); pullulan* (otoczka kapsułki).

Witamina B3 w kapsułkach nie zawiera żadnych wypełniaczy ani przeciwzbrylaczy takich jak: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu czy dwutlenek tytanu itp. Pojemnik produktu został wykonany z roślinnych i odnawialnych surowców, a etykieta jest w pełni biodegradowalna i nadaje się do kompostowania.

* Pullulan, z którego wykonano kapsułkę jest węglowodanem pochodzenia naturalnego. Czysty pullulan nie ma ani zapachu, ani smaku. Jest hipoalergiczny ze względu na brak skrobi i glutenu, dodatkowo wykazuje cechy prebiotyczne tzn. jest pożywką dla zdrowych bakterii jelitowych. Kapsułki z pullulanu produkuje się tylko z wody i pullulanu i nie reagują z substancją czynną, która znajduje się wewnątrz.

Porcja dobowa (500 mg) zawiera:
Niacyna (mg NE) - 500 mg - (3 125 % RWS*),
w tym: amid kwasu nikotynowego - 490 mg,
- kwas nikotynowy - 10 mg.

*RWS - referencyjne wartości spożycia

Sposób użycia:

Witaminę B3 w kapsułkach poleca się spożywać: 1 raz 1 kapsułkę na dobę podczas posiłku. Witaminy B3 w kapsułkach wystarcza na 2 miesiące codziennej suplementacji.

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa stosowania:

 • nie poleca się spożywania produktu przez kobiety w ciąży i w okresie laktacji oraz przez małe dzieci bez konsultacji lekarskiej,
 • nie należy przekraczać polecanej do spożycia w ciągu dnia dobowej porcji,
 • nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu,
 • produkt może powodować uderzenie gorąca, zaczerwienienie oraz swędzenie twarzy i ciała.

Masa netto/Zawartość netto 1 kapsułki:
30g/60 kapsułek o masie 500 mg (0,5 g)

Przechowywanie:

Witaminę B3 (Niacynę) w kapsułkach należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu w sposób niedostępny małym dzieciom. Witaminę B3 w kapsułkach należy chronić przed działaniem światła.

Kraj produkcji:
Polska - Formeds


Polska firma Formeds specjalizuje się w produkcji suplementów diety bez chemicznych dodatków. Firma Formeds posiada wykwalifikowaną kadrę doświadczonych specjalistów z zakresu: dietetyki, biologii i chemii. Cały proces produkcji zgodny jest z procedurami HACCP i wszystkie jego etapy są udokumentowane. Produkcja odbywa się na nowoczesnych liniach produkcyjnych gwarantujących najwyższy standard produktu finalnego. Składnikami produktów są surowce o najwyższej jakości pozyskiwane od renomowanych europejskich dostawców.

Firma jest członkiem Krajowej Rady Suplementów i Odżywek i podlega zasadom Kodeksu Etycznego KRSiO. Wszystkie produkty firmy FORMEDS znajdują się w Rejestrze Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz w Bazie Leków i Środków Ochrony Zdrowia KS- BLOZ.

Produkty firmy Formeds zostały docenione prestiżowymi certyfikatami jak: Jakość Roku 2017, Jakość Roku 2016, Symbol Innowacji 2016, Produkt Roku 2016.

certyfikat jakosc roku 2016     krsio      certyfikat jakosc roku 2017


Zobacz również inne produkty z kategorii:
Witaminy


Produkt jest suplementem diety i nie może być stosowany jako zamiennik zbilansowanej i zróżnicowanej diety. Zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób żywienia jest istotnym czynnikiem dla zachowania dobrego stanu zdrowia.

.
.Herbovita.
.