loadingimg

Wczytuję dane...
 • Załóż konto
 • Użytkownicy online: 0
 • Aktualny czas:
Olej z Czarnuszki Siewnej w kapsułkach - 60 kapsułek
  •  
  • poprzedni produkt
  • następny produkt
  •  
31,43 zł.
44,90 zł.
Oszczędzasz: 13.47 zł.
Dostawa już od 4,90 zł; Kurier - 7,90 zł.
Produkt dostępny
 • Producent: Bonimed
 • Wysyłamy w terminie: 1-2 dni roboczych

średnia: 0.0  ocen: 0
 • Opis produktu

Olej z Czarnuszki Siewnej w kapsułkach

"Alerbon" to produkt, który przede wszystkim wspomaga organizm w walce z alergiami ze względu na zawartość oleju z Czarnuszki Siewnej.

Alerbon poleca się osobom, które na co dzień borykają się z alergiami wziewnymi np. na pyłki traw, drzew, roztoczy kurzu domowego, ale także alergiami skórnymi. Alerbon wspomaga również organizm w alergiach pokarmowych. Alerbon poleca się również osobom zakażonym pasożytami jelitowymi.

Olej z Czarnuszki Siewnej, który znajduje się w produkcie Alerbon składa się w większości z nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT) oraz 8 niezbędnych aminokwasów, alkaloidów, flawonoidów i saponin, a także zawiera witaminy z grupy B, witaminę E oraz minerały jak wapń, magnez, żelazo, potas, selen, cynk.

Skład: Suplement diety

Olej z Czarnuszki Siewnej (Nigella sativa) 500 mg; żelatyna (składnik otoczki); glicerol.

Sposób użycia:

Dorośli i dzieci o masie ciała powyżej 30kg:
- początkowo spożywać 2-3 razy na dobę po 2 kapsułki. Po kilku dniach można stosować 2-3 razy na dobę po 1 kapsułce.

Dzieci o masie ciała poniżej 30kg:
- 50 mg/kg masy ciała na dobę.

W przypadku odbijania i specyficznego smaku w ustach wywołanego olejkiem eterycznym zawartym w oleju z Czarnuszki produkt poleca się spożywać w trakcie posiłku.

Polecana dobowa porcja (6 kapsułek) zawiera:

Olej z czarnuszki siewnej 3 g

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa stosowania:

 • nie należy przekraczać polecanej porcji do spożycia w ciągu doby,
 • nie stosować w przypadku uczulenia lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu,
 • Alerbon może obniżyć poziom glukozy w surowicy krwi,
 • nie poleca się stosowania produktu przez małe dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące piersią bez konsultacji lekarskiej.

Zawartość netto:
60 kapsułek

Przechowywanie:

Alerbon należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny małym dzieciom. Alerbon należy chronić od światła.

Wyprodukowano:
Laboratorium Medycyny Naturalnej BONIMED


Firma BONIMED ściśle współpracowała z franciszkaninem Ojcem Grzegorzem Sroką (1930-2006), który przez ponad 50 lat swojego życia zajmował się ziołolecznictwem i udzielił porad blisko półmilionowej rzeszy chorych. Ojciec Grzegorz Sroka był autorem licznych publikacji z dziedziny ziołolecznictwa, a jego słynny poradnik ziołowy ukazał się prawie w milionie egzemplarzy. Ojciec Grzegorz Sroka był niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie fitoterapii, słynnym polskim, a być może i światowym zielarzem zakonnym. Jego spostrzeżenia dotyczące terapeutycznego działania ziół, były w późniejszym czasie pozytywnie weryfikowane przez badania naukowe. Zioła Ojca Grzegorza produkowane są zgodnie z zasadami dobrej praktyki produkcji GMP. W surowcach używanych do produkcji sprawdzana jest zawartość ciał czynnych, co zapewnia wysoką jakość produktów.


Zobacz również inne produkty z kategorii:
Produkty Zakonne O. Grzegorza Sroki


Alerbon jest suplementem diety i nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Zdrowy styl życia i zrównoważony sposób żywienia jest istotnym czynnikiem dla zachowania dobrego stanu zdrowia.

Produkty, które mogą Ciebie zainteresować
.
.Herbovita.
.