loadingimg

Wczytuję dane...
 • Załóż konto
 • Użytkownicy online: 0
 • Aktualny czas:
Witamina D3 K2 w płynie - 30 ml
  •  
  • poprzedni produkt
  • następny produkt
  •  
39,83 zł.
56,90 zł.
Oszczędzasz: 17.07 zł.
Dostawa już od 4,90 zł; Kurier - 7,90 zł.
Produkt niedostępny
 • Producent: MyVita
 • Wysyłamy w terminie: 1-2 dni roboczych

średnia: 4.5  ocen: 2
 • Opis produktu

Witamina D3 i K2 w płynie (4000 j.m. + 100 mcg)

Produkt o bardzo wysokiej jakości, wyprodukowany zgodnie z dobrymi praktykami GMP, w którym opatentowana została witamina D "Quali-D®" pochodzenia naturalnego w formie cholekalcyferolu i naturalna witamina K2 "VitaMK7® ". Witaminy zostały rozpuszczone w certyfikowanej oliwie z oliwek extra virgin BIO pochodzącej z kontrolowanych upraw ekologicznych. Jest to gwarancja, że na żadnym etapie produkcji nie zostały użyte chemiczne nawozy i środki ochrony roślin.

eko

Witamina K2 zastosowana w produkcie została wytworzona w trakcie procesu fermentacji z natto w formie menachinonu-7 (MK-7) i jest naturalną, biodostępną i bioaktywną formą Witaminy K.

Witamina D3 to produkt wytworzony z cholekalcyferolu z lanoliny posiadający porcję witaminy D w ilości 4000 j.m. co pokrywa dzienne zapotrzebowania zaopiniowane dla naszego regionu przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA).

Witamina K2 VitaMK7® to produkt wytworzony w specjalnym, opatentowanym procesie produkcyjnym, dzięki czemu nie zawiera żadnych alergenów i jest w 100% bezpieczny dla zdrowia konsumenta. Witamina w formie naturalnej wykazuje największą wchłanialność oraz zawiera ponad 99% Trans menachinonu czyli substancji, która odpowiada za korzystny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

W przypadku Witamin K2 D3 w płynie proces wchłaniania rozpoczyna się już w ustach, natomiast w formie tabletek czy kapsułek witaminy te są wchłaniane dopiero w dalszej części przewodu pokarmowego, podczas trawienia.

Naturalne Witaminy D3+K2 w płynie to:

 • doskonała wchłanialność,
 • tylko naturalne składniki.
Niezwykle ważna jest synergia w działaniu Witamin K i D zapewniająca prawidłową regulację gospodarki wapniowej w organizmie. Stąd tak ważne jest przyjmowanie razem Witamin D i K, najlepiej w postaci naturalnej. Witamina D3 wspomaga wchłanianie wapnia, natomiast Witamina K2 wspiera prawidłowy transport wapnia wiążąc go w kościach. Witamina K2 odgrywa bardzo ważną rolę w procesie mineralizacji kości.

Witamina D w naturalny sposób wytwarza się w głębszych warstwach skóry pod wpływem odpowiednich promieni słonecznych. Suplementację Witaminą D3 poleca się szczególnie w okresach jesienno-zimowych, kiedy na naszej szerokości geograficznej dociera bardzo mała ilość promieni słonecznych.

Skład: Suplement diety

Ekologiczna Oliwa z Oliwek Extra Virgin, przeciwutleniacz: octan DL-alfa-tokoferylu (witamina E)Witamina K2  (Menachinon-7 z natto); Witamina D3 (cholekalcyferol z lanoliny).

Produkt nie zawiera GMO, soi, laktozy ani syntetycznych dodatków.

Sposób użycia:

Poleca się spożywać 4 krople Witamin D3 K2 na dobę. Produkt posiada specjalną pompkę dozującą. Jedno naciśnięcie pompki zawiera 1 kroplę - porcję w dawce 25 mcg Witaminy K2 oraz 25 mcg Witaminy D3.

4 krople    
Witamina K2     100 mcg (133% RWS*)
Witamina D3        100 mcg - 4000 j.m. (2000% RWS*)    

*RWS - referencyjna wartość spożycia

Zawartość netto: 30 ml
- opakowanie zawiera 100 polecanych porcji dobowych witaminy K2 D3 tj. 400 kropli,

- 1 opakowanie wystarcza na ok. 3 miesiące.

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa:

 • nie należy przekraczać polecanej porcji do spozycia w ciągu doby,
 • nie poleca się stosować kobietom w ciąży, karmiącym oraz dzieciom,
 • w przypadku stosowania leków przeciwzakrzepowych przed użyciem preparatu należy skonsultować się z lekarzem. 

Przechowywanie:

Witaminy D3 K2 w płynie należy przechowywać w temp. pokojowej, w sposób niedostępny małym dzieciom. Witaminy D3 K2 w płynie należy chronić przed działaniem światła słonecznego.

Kraj produkcji:
Polska

Zobacz również inne produkty z kategorii:
Witaminy


Produkt jest suplementem diety, który nie może być stosowany jako zamiennik zbilansowanej i zróżnicowanej diety. Zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób żywienia jest istotnym czynnikiem dla zachowania dobrego stanu zdrowia.

.
.Herbovita.
.