loadingimg

Wczytuję dane...
 • Załóż konto
 • Użytkownicy online: 1
 • Aktualny czas:
L-Teanina - 60 porcji w proszku
  •  
  • poprzedni produkt
20,93 zł.
29,90 zł.
Oszczędzasz: 8.97 zł.
Dostawa już od 4,90 zł; Kurier - 7,90 zł.
Produkt niedostępny
 • Producent: Formeds
 • Wysyłamy w terminie: 1-2 dni roboczych

średnia: 0.0  ocen: 0
 • Opis produktu

L-Teanina w proszku

Produkt zawiera aminokwas L-Teaninę w formie proszku bez żadnych dodatków. L-Teanina to aminokwas, który znajduje się w liściach zielonej herbaty i stanowi główny składnik odpowiedzialny za wyjątkowy smak zielonej herbaty.

L-Teanina:

- wspomaga obniżenie tkanki tłuszczowej okołonarządowej,
- pomaga zwalczać uczucie przemęczenia,
- pomaga łagodzić stany niepokoju.

Skład: Suplement diety

L-Teanina.

Produkt nie zawiera żadnych wypełniaczy ani przeciwzbrylaczy takich jak: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu czy dwutlenek tytanu itp. Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian.

Porcja dobowa (0,4 g) zawiera:

 • L-Teanina - 400 mg

Sposób użycia:

1. Wsypać 1 porcję (1 płaską miarkę) do suchego naczynia.
2. Dodać 200 ml wody lub innego napoju i wymieszać.

Uwaga: L-teanina jest trudno rozpuszczalna w wodzie. Po przygotowaniu może powstać osad. Poleca się spożyć 1 raz dziennie w trakcie posiłku. Przed spożyciem energicznie wstrząsnąć pojemnik.

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa stosowania:

 • nie poleca się spożywania produktu przez kobiety w ciąży i w okresie laktacji oraz przez małe dzieci bez konsultacji lekarskiej,
 • nie należy przekraczać polecanej do spożycia w ciągu dnia dobowej porcji,
 • nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu.

Masa netto:
24 g - 60 dziennych porcji

Przechowywanie:

L-Teaninę w proszku należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu w sposób niedostępny małym dzieciom. Produkt należy chronić przed działaniem światła.

Kraj produkcji:
Polska - Formeds


Polska firma Formeds specjalizuje się w produkcji suplementów diety bez chemicznych dodatków. Firma Formeds posiada wykwalifikowaną kadrę doświadczonych specjalistów z zakresu: dietetyki, biologii i chemii. Cały proces produkcji zgodny jest z procedurami HACCP i wszystkie jego etapy są udokumentowane. Produkcja odbywa się na nowoczesnych liniach produkcyjnych gwarantujących najwyższy standard produktu finalnego. Składnikami produktów są surowce o najwyższej jakości pozyskiwane od renomowanych europejskich dostawców.

Firma jest członkiem Krajowej Rady Suplementów i Odżywek i podlega zasadom Kodeksu Etycznego KRSiO. Wszystkie produkty firmy FORMEDS znajdują się w Rejestrze Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz w Bazie Leków i Środków Ochrony Zdrowia KS- BLOZ.

Produkty firmy Formeds zostały docenione prestiżowymi certyfikatami jak: Jakość Roku 2017, Jakość Roku 2016, Symbol Innowacji 2016, Produkt Roku 2016.

jakość roku 2016     krsio     jakość roku 2017


Zobacz również inne produkty z kategorii:

Aminokwasy


Produkt jest suplementem diety i nie może być stosowany jako zamiennik zbilansowanej i zróżnicowanej diety. Zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób żywienia jest istotnym czynnikiem dla zachowania dobrego stanu zdrowia.

.
.Herbovita.
.