loadingimg

Wczytuję dane...
  • Załóż konto
  • Użytkownicy online: 0
  • Aktualny czas:
Olej Żywokostowy z Boswellią - 100ml
    • następny produkt
    •  
16,90 zł.
Dostawa już od 6,90 zł; Kurier - 9,90 zł.
Produkt dostępny
  • Producent: Bonifratrzy
  • Wysyłamy w terminie: 1-2 dni roboczych

średnia: 0.0  ocen: 0
  • Opis produktu

Olej Żywokostowy z Boswellią 

Olej Żywokostowy z Boswellią to produkt z ekstraktów ziołowych sporządzony zgodnie z wielowiekową recepturą Zakonną Braci Bonifratrów, która powstała w oparciu o 400 lat doświadczenia Zakonu Braci Bonifratrów.

Synergiczne działanie starannie dobranych składników ziołowych Produktów Bonifraterskich jest owocem wielowiekowej tradycji i doświadczenia Zakonu w zakresie stosowania ziół oraz tworzenia skutecznych i bezpiecznych receptur.

Olej przeznaczony jest do masażu po wysiłku fizycznym, przynosi ulgę w stanach napięcia mięśniowego, pozytywnie wpływa na pracę stawów. Stosowany także u osób z problemami stawu biodrowego, kolan, bóli reumatycznych i rwy kulszowej.Pomaga przy złamaniach, zwichnięciach i stłuczeniach. Przyspiesza regenerację, szczególnie w okresie rehabilitacji.Zawiera naturalną alantoinę, która jest pomocna w procesie regeneracji skóry podrażnionej czynnikami zewnętrznymi.

Skład wg INCI:
Rapeseed Oil, Boswellia Serrata Extract, Symphytum Officinale Root Extract.

Sposób użycia:
Stosować zewnętrznie kilka razy dziennie lub w zależności od potrzeb, wmasowujac w skóre aż do wchłoniecia.

Zawartość netto:
100ml

Wyprodukowano:
Prowincja Polska Zakonu Szpitalnego Św. Jana Bożego p.w. Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny - fate bene fratelli.


Zakon Bonifratrów, czyli Zakon Szpitalny Świętego Jana Bożego, zgodnie ze swoim charyzmatem, posługuje chorym i ubogim prowadząc szpitale, domy opieki, apteki, poradnie ziołolecznictwa, jadłodajnie i ośrodki pomocy środowiskowej.

Bonifratrzy działają w Polsce od 1609 r. Przez stulecia Bracia rozwijali ziołolecznictwo, tworząc nowe, skuteczne receptury. Owocem tej wielowiekowej tradycji jest linia Produktów Bonifraterskich. Kupując Produkty Bonifraterskie wspierasz działalność charytatywno-opiekuńczą Zakonu Bonifratrów.


Zobacz również inne produkty z kategorii:

Produkty Zakonne Braci Bonifratrów

Produkty, które mogą Ciebie zainteresować
Osoby, które kupiły ten produkt wybrały również ...
.
.Herbovita.
.