loadingimg

Wczytuję dane...
  • Załóż konto
  • Użytkownicy online: 1
  • Aktualny czas:
banner

przesylka polecona

Najchętniej kupowane
Sok z Głogu - 0,5L
Sok z Głogu - 0,5L
Cena:11,13 zł.
15,90 zł.
Chlorofil w płynie - 0,5 L
Chlorofil w płynie - 0,5 L
Cena:19,53 zł.
27,90 zł.
Witamina D3 w kroplach - 30 ml
Witamina D3 w kroplach - 30 ml
Cena:17,43 zł.
24,90 zł.
Kolagen Morski - 90 kapsułek
Kolagen Morski - 90 kapsułek
Cena:19,53 zł.
27,90 zł.
Co to jest Paczka w RUCH-u i jak odebrać paczkę w kiosku RUCH-u ?

paczka w ruchu 3

Co to jest Paczka w RUCH-u ?

Paczka w RUCH-u to usługa, dzięki której nie musisz czekać na kuriera. Swoją paczkę odbierzesz wygodnie w godzinach otwarcia Twojego najbliższego kiosku RUCH-u.

W jaki sposób mogę odebrać paczkę w kiosku RUCH-u ?

Paczkę możesz odebrać w jednym z ponad 3000 Kiosków RUCH-u i punktów Partnerskich RUCH na terenie Polski. Za swoją paczkę możesz zapłacić przy odbiorze zamówienia (za pobraniem) lub z góry przelewem bankowym czy elektronicznym. W ciągu max. 3 dni roboczych przesyłka zostanie dostarczona do wybranego przez Ciebie kiosku lub saloniku RUCH-u, o czym niezwłocznie poinformujemy wysyłając SMS ze specjalnym kodem odbioru na podany numer telefonu komórkowego. Kod odbioru przesyłki będzie niezbędny, aby odebrać swoją przesyłkę, która będzie czekała na odbiór przez 5 dni roboczych, liczonych od dnia otrzymania SMS-a. Przy odbiorze paczki nie musisz posiadać dokumentu tożsamości. Wystarczy sam kod odbioru. Po upływie wskazanego terminu paczka jest traktowana jako nieodebrana i zostaje zwrócona do Nadawcy.

W jaki sposób mogę złożyć zamówienie wybierając formę dostawy "Odbiór w kiosku RUCH-u" ?

1. Dokonaj zakupów w naszym sklepie internetowym.

2. Podczas składania zamówienia (na stronie koszyka) wybierz formę dostawy "Odbiór w kiosku RUCH-u" oraz formę płatności (przelew, przelew elektroniczny lub płatność przy odbiorze zamówienia) 

paczka w ruchu 1

3. Po wypełnieniu wszystkich swoich danych niezbędnych do złożenia zamówienia kliknij przycisk "Kontynuacji Zamówienia" 

paczka w ruchu 5

4. Następnie wybierz kiosk RUCH-u, który znajduje się w dogodnej dla Ciebie lokalizacji. Postępuj zgodnie z kolejnością umieszczoną na poniższej ilustracji 

  1. Wpisz nazwę miasta
  2. Wpisz nazwę ulicy na której mieszkasz.
  3. Kliknij przycisk "szukaj".
  4. Znajdź na mapce kiosk RUCH-u, który znajduje się w dogodnej dla Ciebie lokalizacji (mapkę możesz powiększać lub pomniejszać za pomocą przycisków " + , - ").
  5. Kliknij niebieski punkt na mapce, aby wyświetlił się dokładny adres wybranego przez Ciebie kiosku RUCH-u.
  6. Upewnij się, czy wybrany kiosk RUCH-u jest tym punktem, w którym będziesz mógł wygodnie odebrać paczkę, a następnie kliknij przycisk "Wybierz".

paczka w ruchu

5. Po wybraniu kiosku RUCH-u upewnij się czy został wybrany przez system właściwy kiosk, po czym potwierdź swój wybór przyciskiem DALEJ. Zostaniesz przeniesiony na stronę z podsumowaniem zamówienia 

paczka w ruchu 2

Na tej stronie (przed złożeniem zamówienia) możesz sprawdzić, gdzie w Twojej miejscowości znajduje się najbliższy punkt RUCH-u: https://www.paczkawruchu.pl/znajdz-kiosk/

Z kolei na tej stronie będziesz mógł śledzić drogę i status swojej paczki: https://www.paczkawruchu.pl/sledz-paczke/

.
.Herbovita.
.