loadingimg

Wczytuję dane...
  • Załóż konto
  • Użytkownicy online: 0
  • Aktualny czas:
banner

przesylka polecona

Najchętniej kupowane
Sok z Głogu - 0,5L
Sok z Głogu - 0,5L
Cena:11,13 zł.
15,90 zł.
Chlorofil w płynie - 0,5 L
Chlorofil w płynie - 0,5 L
Cena:19,53 zł.
27,90 zł.
Witamina D3 w kroplach - 30 ml
Witamina D3 w kroplach - 30 ml
Cena:17,43 zł.
24,90 zł.
Kolagen Morski - 90 kapsułek
Kolagen Morski - 90 kapsułek
Cena:19,53 zł.
27,90 zł.
Co to jest Ostropest Plamisty ?

Co to jest Ostropest Plamisty ?

Ostropest Plamisty jest to zioło lecznicze przyczyniające się do regeneracji oraz znacznej poprawy funkcjonowania i wydajności schorowanej wątroby. W stanie naturalnym Ostropest Plamisty występuje w krajach Europy południowej usytuowanych w basenie Morza Śródziemnego. W Polsce uprawiany jest na plantacjach, a częściowo zdziczały, spotykany jest również jako chwast przydomowy. Ostropest Plamisty rodzimie wywodzi się z grupy roślin astrowatych. Od lipca do sierpnia rodzi kwiatostany o fioletowo-purpurowej barwie.

Drogocenny surowiec Ostropestu Plamistego to jego owoc, którego skład chemiczny zawiera flawonolignany (m. in. słynną Sylimarynę), flawonoidy, gorycze i aminy biogenne. Sylimaryna stosowana była już od wieków. Sylimaryna to zespół flawonolignanów pozyskiwanych z owoców Ostropestu Plamistego (Silybum Marianum).

Ostropest Plamisty to zioło bezpieczne i przyjazne wszystkim swoim odbiorcom, w tym kobietom ciężarnym i matkom karmiącym. Jeżeli jednak reagujesz alergicznie na karczochy czy kiwi (rośliny z rodziny astrowatych i aktinidiowatych), spożywanie Ostropestu Plamistego może wywoływać u Ciebie reakcje alergiczne.

Zobacz również:
Ostropest Plamisty, zastosowanie.

Ostropest Plamisty, właściwości i działanie.


Przejdź do strony, gdzie można kupić Ostropest Plamisty:
Ostropest Plamisty mielony

Ostropest Plamisty, całe nasiona

.
.Herbovita.
.