loadingimg

Wczytuję dane...
  • Załóż konto
  • Użytkownicy online: 0
  • Aktualny czas:
banner

przesylka polecona

Najchętniej kupowane
Sok z Głogu - 0,5L
Sok z Głogu - 0,5L
Cena:11,13 zł.
15,90 zł.
Chlorofil w płynie - 0,5 L
Chlorofil w płynie - 0,5 L
Cena:19,53 zł.
27,90 zł.
Witamina D3 w kroplach - 30 ml
Witamina D3 w kroplach - 30 ml
Cena:17,43 zł.
24,90 zł.
Ostropest Plamisty, zastosowanie.

Ostropest Plamisty, zastosowanie.

Ostropest Plamisty stanowi skuteczne oręże w walce nie tylko z już stwierdzonymi, uciążliwymi dolegliwościami i dysfunkcjami wątroby, ale przede wszystkim w słusznie podejmowanych działaniach profilaktycznych. Nie bez przyczyny, Ostropest Plamisty znalazł zastosowanie i zagościł na stałe w diecie osób cierpiących na schorzenia wątroby, dróg żółciowych i woreczka żółciowego, skóry (trądzik, łuszczyca) oraz układu pokarmowego. Stosuje się go również u osób poddanych rekonwalescencji z uwagi na toksyczno-metaboliczne uszkodzenia wątroby.

Jak do nich dochodzi?.

Uporczywe dolegliwości wątroby powstają najczęściej na skutek długotrwałych kuracji antybiotykowych, chemioterapii, mononukleozy zakaźnej, zatrucia grzybami, wirusowego zapalenia wątroby typu A, B i C, nadużywania alkoholu, nieprawidłowej diety, cukrzycy oraz marskości lub zwyrodnienia tłuszczowego wątroby.

Ostropest Plamisty znalazł szerokie zastosowanie w zielarstwie, preparatach farmaceutycznych i suplementacji. Dostępny jest pod różnymi postaciami: całych lub zmielonych nasion, suplementów diety, olejów oraz leków jak np. słynny „Sylimarol”.

Zważając na bogactwo cennych związków jak nienasycone kwasy tłuszczowe (linolowy, oleinowy), błonnik, kwercetyna, histamina, taksyfolina, tyramina, witamina C i K, garbniki, kwasy organiczne i minerały, zastosowanie i włączenie Ostropestu Plamistego do zróżnicowanej diety stanowi działanie rozsądne, a biorąc pod uwagę występujące obecnie w pokarmie i środowisku szkodliwe związki chemiczne, nader pożądane i bardzo korzystne.

Ostropest Plamisty spożywa się na wiele sposobów w zależności od indywidualnych preferencji. Jeśli lubujesz się w przegryzaniu ziaren słonecznika to nasionka Ostropestu Plamistego można stosować jako doskonały zamiennik. Jeśli wzbogacasz spożywane potrawy wartościowymi ziołami to Ostropest Plamisty w formie zmielonej jest idealnym rozwiązaniem. Cenisz sobie zdrowotne herbatki?. Ostropest Plamisty można zastosować jako dodatek lub bazę pod leczniczy napar.

Zobacz również:
Ostropest Plamisty właściwości i działanie.
Co to jest Ostropest Plamisty ?


Przejdź do strony, gdzie można kupić Ostropest Plamisty:
Ostropest Plamisty mielony

Ostropest Plamisty, całe nasiona

.
.Herbovita.
.